KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandeknik 8873397
nr 887 3397
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Blandeknik , Gösta Werner (1909-1989), Båtmotiv, signerad. 12x17
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:25:13
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner